AKTUALNOŚCI
24 04 2019
Kartki dla żołnierzy
  • drukuj

 

Kartki z wielkanocnymi życzeniami od dzieci z Polski, otrzymali żołnierze realizujący zadania w misji wojskowej w Afganistanie.

 

Piękne rękodzieła maluchów ponownie wywołały uśmiech i ogromną radość żołnierzy. Bardzo pomysłowe, kolorowe i oryginalnie wykonane kartki świąteczne, były pełne ciepłych słów oraz życzeń.

 

Dowódca Polskiego Kontyngentu Wojskowego płk Piotr Kriese wysłał na ręce dzieci, rodziców, pracowników i dyrektorów:  Szkoły Podstawowej nr 1 w Plewiskach, Przedszkola Publicznego nr 9 w Bartoszycach, Integracyjnego Przedszkola Publicznego 4 w Bartoszycach (grupa „Misiaki”), Przedszkola Publicznego nr 9 w Bartoszycach, Przedszkola Publicznego nr 2 w Bartoszycach, podziękowanie za ten wspaniały prezent.

 

Żołnierze IX zmiany PKW Afganistan RSM ponownie składają wszystkim dzieciom, uczniom, dyrektorom placówek, gronu pedagogicznemu, rodzicom oraz osobom, które włączyły się w tę akcję, serdeczne podziękowania za piękny świąteczny symbol pamięci, a zarazem wyraz uznania dla odpowiedzialnej i niebezpiecznej służby poza granicami kraju.

 

Tekst: kpt. mar. Daniel Mazur

Zdjęcia: kpt. mar. Daniel Mazur, kpt. Rafał Puczka

‹‹ cofnij