AKTUALNOŚCI
30 11 2018
Uroczyste pożegnanie w DORSZ
  • drukuj

 

W piątek, 30 listopada 2018 r., gen. dyw. Tomasz Piotrowski Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych, uroczyście pożegnał żołnierza kończącego zawodową służbę wojskową płk. Mariusza Sokołowskiego.

 

Zgodnie z decyzją personalną, oficer DO RSZ po raz ostatni stanął w żołnierskim szyku, aby pożegnać się ze służbą i mundurem, dowództwem oraz kolegami i koleżankami z pracy.

 

Gen. dyw. Tomasz Piotrowski zwracając się do odchodzącego podkreślił, że nigdy nie ma dobrego momentu, jednak niestety czas odejścia czeka wszystkich. Dowódca podziękował za oddaną, profesjonalną służbę w Siłach Zbrojnych i Dowództwie Operacyjnym. Zaznaczył także, że człowiek i żołnierz dobrze zorganizowany nie cierpi pustki, wyrażając przy tym nadzieję, że żegnający się oficer nadal będzie służył zgromadzonym kapitałem wiedzy, już w nowym miejscu pracy.

 

Uroczystość odbyła się z udziałem przełożonych, żołnierzy i pracowników oraz wojskowej asysty honorowej wystawionej przez Pułk Reprezentacyjny Wojska Polskiego. Na zakończenie zbiórki wykonano pamiątkowe fotografie, a kończący zawodową służbę wojskową dokonał wpisu do Księgi Pamiątkowej Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

 

‹‹ cofnij