AKTUALNOŚCI
08 10 2018
Pożegnanie z DO RSZ
  • drukuj

5 października 2018 r. gen. dyw. Tomasz Piotrowski pożegnał Szefa Zarządu Szkolenia odchodzącego z Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

 

Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych w swoim wystąpieniu nawiązał do pierwszego spotkania z płk. Andrzejem Tomanikiem i wspólnej służby w jednej z jednostek. Podziękował odchodzącemu oficerowi za oddaną i często pełną wyrzeczeń służbę, zaangażowanie w organizację ćwiczeń, w tym trzech kolejnych edycji największego ćwiczenia pod kryptonimem Anakonda. Życzył również wszystkiego najlepszego na nowym etapie życia, ponieważ oficer w niedługim czasie kończy zawodową służbę wojskową.

 

Odchodzący oficer złożył podziękowania za dowodzenie, wsparcie i wspólną służbę. Jak zaznaczył było ciężko ale tym większa była też satysfakcja z realizacji zadań, a wszystko dla dobra Rzeczypospolitej.

 

Uroczystość zakończyła się wpisem do Księgi Pamiątkowej Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych oraz wykonaniem pamiątkowej fotografii z przełożonymi oraz żołnierzami i pracownikami Dowództwa.

 

Tekst i zdjęcia: ppłk Piotr Walatek

‹‹ cofnij