AKTUALNOŚCI
04 07 2018
Uroczyste pożegnanie
  • drukuj

We wtorek, 3 lipca br., odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierzy odchodzących z Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

 

Dowódca Operacyjny podziękował żegnającym się z Dowództwem żołnierzom za profesjonalne i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych. Zwracając się do zgromadzonych podkreślił, że droga służbowa odchodzących oficerów jest wzorcowa: jednostka wojskowa, udział w misjach zagranicznych, praca w dowództwie a następnie służba w strukturach międzynarodowych wszystko po to, aby się rozwijać i nabierać doświadczeń. "Mam nadzieję, że będziecie mieć szansę na to, by to czego się nauczycie przekazywać innym, bo tylko wtedy żołnierz osiąga swoją pełnię i tego Wam szczególnie życzę" powiedział gen. broni dr Sławomir Wojciechowski.

 

Uroczystość zakończyła się wpisami do Księgi Pamiątkowej Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych i wykonaniem pamiątkowych fotografii z przełożonymi oraz żołnierzami i pracownikami Dowództwa.

 

W uroczystej zbiórce uczestniczył Dowódca Operacyjny RSZ gen. broni dr Sławomir Wojciechowski oraz przełożeni, żołnierze i pracownicy resortu obrony narodowej.

 

Tekst: Renata Matynia

Zdjęcia: sierż. Patryk Cieliński

 

‹‹ cofnij