AKTUALNOŚCI
10 04 2018
Prezydent w Krakowie
  • drukuj

Na cmentarzu parafialnym na Salwatorze Prezydent złożył wieńce na grobach: śp. gen. Bronisława Kwiatkowskiego i śp. Ewy Bąkowskiej.

 

Prezydent Andrzej Duda w 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej brał udział w uroczystościach upamiętniających ofiary tragedii, w której zginęło 96 osób, w tym Prezydent RP Lech Kaczyński z Małżonką. 

 

Na Cmentarzu Rakowickim Prezydent złożył wieńce na grobach śp. Andrzeja Sariusza-Skąpskiego, śp. Wiesława Wody, śp. Andrzeja Kremera, śp. Janusza Kurtyki i śp. gen. Włodzimierza Potasińskiego. Na cmentarzu parafialnym na Salwatorze Prezydent złożył wieńce na grobach: śp. Ewy Bąkowskiej i śp. gen. Bronisława Kwiatkowskiego.  Andrzej Duda odwiedził także grób śp. Zbigniewa Wassermana na krakowskich Bielanach. Prezydentowi towarzyszyli ministrowie KPRP Krzysztof Szczerski, Anna Surówka-Pasek i Wojciech Kolarski.

 

Wiązanki na Cmentarzu Rakowickim oraz na Salwatorze złożyła również delegacja reprezentująca Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych, której przewodniczył gen. bryg. Sławomir Kowalski dowódca Centrum Operacji Lądowych - Dowództwa Komponenu Lądowego.

 

Tekst: na podstawie prezydent.pl

‹‹ cofnij