AKTUALNOŚCI
07 02 2018
Uroczyste pożegnania z DORSZ
  • drukuj

 

W minionym tygodniu gen. dyw. dr Sławomir Wojciechowski Dowódca Operacyjny Rodzajów Sił Zbrojnych, uroczyście pożegnał oficerów kończących zawodową służbę wojskową i odchodzących z Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

 

Zgodnie z decyzjami personalnymi, jeden z oficerów został wyznaczony na nowe stanowisko służbowe poza strukturami Dowództwa, natomiast sześciu oficerów zakończyło zawodową służbę wojskową, po raz ostatni stając w żołnierskim szyku.

 

Gen. dyw. dr Sławomir Wojciechowski zwracając się do odchodzących podkreślił, że choć nigdy nie ma dobrego momentu, to niestety czas odejścia czeka wszystkich. Dowódca Operacyjny podziękował wszystkim za oddaną, profesjonalną służbę w Siłach Zbrojnych i Dowództwie Operacyjnym, składając tradycyjne życzenia wszystkiego najlepszego na nowych etapach życia.

 

Uroczystość zakończyła się wpisami do Księgi Pamiątkowej Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych oraz wykonaniem pamiątkowych fotografii z przełożonymi oraz żołnierzami i pracownikami Dowództwa.

 

Tekst: Beata Hajduk

Zdjęcia: st.chor.szt. Waldemar Młynarczyk

‹‹ cofnij