AKTUALNOŚCI
22 12 2017
Życzenia Dowódcy Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych
  • drukuj

Wielce Szanowni Państwo, Żołnierze i Pracownicy,

 

Święta Bożego Narodzenia zajmują wyjątkowe miejsce w naszej polskiej tradycji. To czas refleksji i zadumy, wypełniony życzliwością, radością i nadzieją oraz cudownymi chwilami wytchnienia podczas spotkań w gronie rodziny i przyjaciół.

 

W tym szczególnym świątecznym czasie serdeczne życzenia kieruję do dowódców, żołnierzy oraz pracowników, którzy dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo, Święta spędzą z dala od swoich najbliższych pełniąc służbę i dyżury bojowe w kraju oraz poza jego granicami. Dziękuję Wam za zaangażowanie, poświęcenie i wzorowe wypełnianie obowiązków oraz życzę spokojnej służby i świątecznych spotkań przy żołnierskim stole, a rodzinom cierpliwości i wytrwałości w oczekiwaniu na Wasze szczęśliwe powroty do domu.

 

Kombatantom, naszym bohaterom z przeszłości, weteranom rannym i poszkodowanym podczas realizacji działań poza granicami kraju oraz rodzinom, których najbliżsi złożyli najwyższą ofiarę, życzę, aby w Państwa domach nieustannie gościły szacunek i duma, a świąteczna atmosfera przyniosła ukojenie i optymizm.

 

Wszystkim Państwu, żołnierzom, pracownikom, przyjaciołom naszej wojskowej społeczności oraz najbliższym składam życzenia bezpiecznych i pełnych radości Świąt, aby symbol narodzenia napawał nadzieją na jeszcze lepszą przyszłość, zaś w nadchodzącym Nowym 2018 Roku życzę urzeczywistnienia marzeń i realizacji zamierzonych planów.

 

 

Z żołnierskim pozdrowieniem

 

Dowódca Operacyjny

Rodzajów Sił Zbrojnych

gen. dyw. Sławomir WOJCIECHOWSKI

‹‹ cofnij