AKTUALNOŚCI
11 05 2017
Pożegnanie po czterech latach służby
  • drukuj

W czwartek, 11 maja, odbyło się uroczyste pożegnanie żołnierza odchodzącego z Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

 

Zgodnie z decyzją Ministra Obrony Narodowej, major Arkadiusz Jelonek został wyznaczony na nowe stanowisko służbowe starszego specjalisty w Inspektoracie Uzbrojenia i mianowany na stopień podpułkownika.

 

Odchodzącego oficera pożegnali: reprezentujący Dowódcę Operacyjnego, Szef Sztabu Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych generał brygady Tadeusz Mikutel oraz przełożeni, żołnierze i pracownicy.

 

Gen. bryg. Tadeusz Mikutel podziękował Panu majorowi za wspólną służbę w dowództwie: „Odchodzi Pan od nas z awansem, jednak szkoda, że Pan nas opuszcza. Dziękuję za służbę w Dowództwie Operacyjnym i mam nadzieję, że będziemy jeszcze się spotykali przy różnych okazjach.Gratuluję awansu i życzę wszystkiego najlepszego, samych sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i w dalszej drodze służbowej”.

 

Żegnający się Pan major Arkadiusz Jelonek podziękował przełożonym i kolegom z dowództwa: „Życzę wszystkim stabilności i spokoju. Dziękuję Wam za wspólną służbę. To były cztery najlepsze lata służby w dowództwie. Dziękuję bardzo”.

 

Uroczystość zakończyła się wpisem do Księgi Pamiątkowej Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych oraz wykonaniem pamiątkowych fotografii.

 

Tekst: Beata Hajduk

‹‹ cofnij