AKTUALNOŚCI
08 03 2017
Dzień Kobiet
  • drukuj

Generał brygady pilot Tadeusz Mikutel złożył w imieniu Dowódcy Operacyjnego RSZ życzenia wszystkim Paniom służącym i pracującym w Dowództwie z okazji Dnia Kobiet.

 

Międzynarodowy Dzień Kobiet niezmiennie obchodzony jest od 107 lat, 8 marca dla upamiętnienia walki o prawa wyborcze i lepsze warunki pracy dla kobiet. W tym dniu pełniący obowiązki Dowódcy Operacyjnego RSZ gen. bryg. pilot Tadeusz Mikutel spotkał się z Paniami służącymi i pracującymi w Dowództwie. Z okazji święta życzył im sukcesów, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Podkreślił zasługi Pań zarówno tych służących w mundurach jak i wykonujących obowiązki w ubiorze cywilnym dla dobra Sił Zbrojnych. Generał wspomniał również o pozytywnym wpływie jaki mają na brzydszą część Dowództwa czyli mężczyzn. Na zakończenie przekazał również życzenia od ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza, a każdej z Pań wręczył symboliczną różę.

 

Spotkanie uświetnił występ artystyczny zespołu Dragon z Klubu Dowództwa Operacyjnego RSZ, który wykonał wiązankę znanych szlagierów.

 

Tekst: ppłk Piotr Walatek

Zdjęcia: st.chor.sztab. Waldemar Młynarczyk

‹‹ cofnij